Od wizji do rzeczywistości

Od wizji do rzeczywistości

Nieważne, czy Twoje projekty są ogromne, czy niewielkie — pracujemy razem z Tobą i chcemy się nimi podzielić, by pokazać nie tylko, jak pracujesz, ale także zainspirować innych

UNDO DESIGN

Salon

Salon

UNDO DESIGN bardzo precyzyjnie podchodzi do projektów, które wychodzą z biura. Identycznym podejściem kieruje się przy wyborze mebli. Marta Łagódka cenie prostotę i indywidualizm oddając te elementy w swoich nieszablonowych projektach. Wszak przestrzeń ma być funkcjonalna i komfortowa. To lubimy!

Produkty Selsey

M2

Salon

Salon, Sypialnia

Projekty Martyny Szymańskiej i Moniki Koniecznej-Szweda wyróżniają się wyjątkowym charakterem. Och niepowtarzalność i indywidualność łączy się doskonale z pięknem i funkcjonalnością w efektywnych projektach. Meble Selsey uwielbiają takie środowisko i doskonale wypełniają realizacje sygnowane marką M2.

Produkty Selsey

ArtEfekt

Salon

Salon

Współpraca z pracownią projektowania wnętrz Joanny Markiewicz i Alicji Wątroby, zaowocowała powstaniem cudownych projektów wnętrz, niezwykle gustownych, które spełniły potrzeby klientów i z pewnością wywołały u nich niejedną falę radości.

Produkty Selsey

Naos

Salon

Salon

Naos to niezwykła firma, która wykończa wnętrza „od projektu do efektu”. Zawsze według indywidualnego projektu, wykonanego zgodnie z potrzebami klienta. Pracują tylko z najlepszymi i nie jest przypadkiem, że stawiają na Selsey

Produkty Selsey